Milá krásná ženo,

v době obrovské transformace tě zvu na další seminář pro ženy s tématem ŽIVOT V RADOSTI A LEHKOSTI. Tentokrát SE ZAMĚŘÍME NA SVÉ SRDCE. Jsme-li v srdci, tak se rozpouští naše sklony posuzovat a odsuzovat. Jak poznáme, že jsme skutečně v srdci? Proč i věta: "Asi to tak má být" nemusí přicházet ze srdce? Co je nejběžnější překážkou otevřeného srdce? Je to nepřítomnost lásky sama k sobě a malé sebepřijetí. .......

Tento ženský kruh si užijeme za podpory dalších žen a zajímavých astrologických konstelací. Těším se na tebe.

           S láskou Jarmila

ŽENA ÚSPĚŠNÁ A MILUJÍCÍ

Celodenní seminář pro ženy v sobotu 19. března 2022           ul. U Kasáren 1298 ve Slaném od 10.00 - 18.15 hod.    Zítřejší seminář již asi nestihneš, ale můžeš se přihlásit na Velký pátek 15.4.2022-téma obdobné.
Více na www.zenauspesnaamilujici.cz/19-03-22

TÉMA: ŽIVOT V RADOSTI A LEHKOSTI
OTEVŘÍT SRDCE ŽIVOTU.

Jak se opravdu otevřít ve svém srdci.
POZNEJ SEBE - zvýšíš své sebevědomí.
PŘIJMI SEBE a své proměny - poznáš, co je sebeláska. 

Semináře s tématem ŽIVOT V RADOSTI A LEHKOSTI.
Jak zůstat v srdci i v náročných životních situacích.

Abychom mohli vnést více lehkosti, radosti a potešení do svého života, potřebujeme zvýšit úroveň svého vědomí a posunout se do srdce. Dnešní svět potřebuje mnohem více lidí, kteří zvýší úroveň vědomí na úroveň srdce a projasní mysl. S tím souvisí rozpuštění blokujících vnitřních vzorců.

V dnešní době mnoho lidí reaguje z úrovně strachu, vzteku, bezmoci, věří nepravdám nebo nevěří už vůbec nikomu a ničemu. Cítit jakoukoli emoci je lidsky přirozené a rozhodně tímto nenabádám k potlačování emocí, naopak je potřeba umět číst jejich poselství.

Pokud totiž do emocí padáme (třebas i nevědomě), tak se naše myl zatemňuje a srdce uzavírá. Nejsme schopní vnímat druhé lidi ani rozlišovat pravdu od lží. Reagujeme tzv. z 2. a 3. čakry, stojíme si jen na své osobní "pravdě", oddělujeme se od druhých a neumíme se napojit z nadhledu na vyšší pravdu celku.

Nejen, že bohužel tímto přiléváme "olej do ohně", ale i my sami se oslabujeme a naše úroveň vědomí dostává sestupnou tendenci místo abychom stoupali do srdce, kde můžeme najít vnitřní mír (důležité i pro mír ve světě), ale i srdnatost (odvaha cenit si a bránit svobodu) 

Jak žít život v radosti a lehkosti bytí, bude tématem (tohoto) i příštích seminářů pro ženy. V březnu se propojíme se svým srdcemi a poznáme v osobním prožitku, o čem to opravdu je 🙂

V náročných časech se často ozývají vnitřní části, které jsme na cestě životem ztratili nebo jinak vyloučili. Když se začnou ozývat, objevují se emoce, s kterými si nevíme rady a často nás úplně pohltí. Tím, že se naučíš dostávat do své síly v srdci, můžeš v sobě mnohé poléčit a následně si více věřit v nacházení pravdy i smysluplných řešení - i v náročných situacích.

Čím více poskladáš svoji celistvost a přijmeš své ztracené části, tím více budeš prožívat život v radosti a lehkosti bez ohledu na svůj věk i okolnosti.

Tato doba je opravdu náročná, zároveń přináší nové příležitosti a šance posunout se    na novou úroveň vědomí a tím i na novou úroveň kvality života. 

Žijeme v době velké transformace, která nás přímo vybízí, abychom své vědomí      rozšířili. Je na nás, zda budeme této vnitřní proměně klást odpor a podvolíme se svým strachům nebo zda tuto velkou šanci rozpoznáme a využijeme.

Na semináři se budeme propojovat se srdcem a díky tomu budeme také  "čarovat" a tvořit :-).

Více k semináři na www.zenauspesnaamilujici.cz/19-03-22

Cena 900 Kč (platba předem do 15.3. storno 300 Kč), potom 1000 Kč  TENTOKRÁT PŮJDE 50% NA UKRAJINU 
Č.ú.pro zaplacení pošlu po přihlášení
Kontakt. Jarmila Šimáčková
Tel.č. 607627518, 
email: jl.siml@centrum.cz

Další celodenní semináře pro ženy:
Velký pátek 15.4.2022