Kolo života se točí stále rychleji.

kolo života

Kolo života se točí stále dál. A točí se stále rychleji. Nám lidem se otevírají mnohé možnosti a všude kolem nás se to hemží návody, jak být první, jak být rychlejší, jak prodat více než ostatní, jak být krásnější, jak získat více peněz rychleji a snadněji, jak mít více orgasmů, jak být úspěšnější v navazování kontaktů, jak žít zdravěji, lépe, efektivněji, ve větším luxusu…. Až se z toho mnohým točí hlava a žijí ve stresu a úzkosti. Nebo naopak už na vše rezignují a doufají nebo dokonce očekávají, že jejich problémy vyřeší někdo jiný. Nasazujeme si nejrůznější masky a hrajeme mezi sebou odvěkou hru, jen pokaždé s jinými nástroji a možnostmi.

A co takhle zaměřit se jiným směrem? Pojmout život trochu jinak? Setkat se se sebou samým. Poznávat, kdo jsem v hloubi své duše. Přestat se za něčím honit nebo před něčím utíkat. Prosvítit temné kouty své duše a života a začít tvořit a radovat se z darů, které nám život přináší. Nejsem odpůrcem výdobytků dnešní doby. Jen jsem udělala osobní zkušenost, že ta největší svoboda do mého života vstoupila z mého vlastního nitra. Díky tomu, že jsem měla odvahu se zastavit a setkat se se svými vlastními stíny. Odvahu setkat se sama se sebou. Měla jsem při tom podporu lidí, kteří tuto cestu ušli přede mnou. A tuto podporu teď nabízím tobě, milá ženo. Kolo života se točí stále dál. Ale není nutné stále bojovat, stresovat se a závodit.

Stačí být sama sebou. Ale víš vůbec, kdo jsi? A umíš přijmout všechny své části, aniž bys jim podléhala nebo se jimi nechala srážet na kolena? Víš, kdo jsi? A jak se přijímáš? Víš, před čím zavíráš oči? Před čím utíkáš? Za čím se honíš? Máš se opravdu ráda? A víš, které své části miluješ a které ne? Znáš bohatství, které v sobě ukrýváš? A umíš ho dávat k dispozici druhým způsobem, který tě povznáší? Ať už odpovíš na tyto otázky jakkoli, jsi v našem ženském kruhu vítaná. Věřím, že objevíš další dary, které ti život chce nabídnout, že najdeš odpovědi na své aktuální otázky, ať už se týkají čehokoli, že se budeš umět na sebe i svůj život podívat očima plných lásky a obnovíš stav své duševní rovnováhy. :-))