Milá krásná ženo,
je tu další seminář pro ženy s tématem: Konstelace, nová konstelační a integrační technika LIP a vztahy. Těším se na tebe. S láskou Jarmila

ŽENA ÚSPĚŠNÁ A MILUJÍCÍ

Celodenní seminář pro ženy  -  sobota 25. května 2024          ul. U Kasáren 1298 ve Slaném od 9.30 - do 17.30 hod.

konstelační metoda LIP a ženy

TÉMA: ŽIVOT V RADOSTI A LEHKOSTI

Zažij vnitřní integraci a uvolnění. Spoj se s voláním své duše.

ŽENA, KTERÁ SE ROZVÍJÍ A KVETE - V KAŽDÉM VĚKU.

Pojďme vnést do svého života více radosti a lehkosti. Pojďme rozkvést jako nádherná květina.

Pojďme poznávat poklady, které se v našem životě chtějí projevit. Pojďme se s odvahou podívat i na své stíny, abychom na ně mohly posvítit a tím je rozpustit.

Už jsi slyšela, že v nás žijí nejrůznější podosobnosti? Čekají na to, že je uvidíme a oceníme jejich kvality a uznáme jejich potřeby. 

Některé z našich vlastních kvalit žijeme jako dominantní s vnitřním přesvědčením "musím, protože jinak to není správné". Jiné jsme odmítly a potlačily, ale ony nás potom někdy nepříjemně "tlačí".

Některé naše kvality nás překvapí, když se projeví a potom říkáme: "Tohle nejsem já." Některé jsme absolutně odmítly, protože jsme kdysi zažívaly jejich extrémní či dokonce nebezpečnou formu a potom se nám ukazují v druhých lidech, do kterých je nevědomě projektujeme.

Poznáváš to?

Některé potlačené kvality  neseme ve svém podvědomí tak dlouho, že se projeví v našem těle nebo v našem vztahu či jinde v životě.

Držet totiž vše potlačené "pod pokličkou" spotřebuje velké množství energie. A ta nám potom chybí ve vlastním životě.

Poznáváš to?

Žijeme pak ve velké nevědomé nerovnováze a když ta nerovnováha trvá dlouho, tak si na ni dokonce zvykneme. Co na tom, že za to platíme velkou cenu.

Říkáme pak, že je to genetické, že je to osud, že to máme v horoskopu, že jsme měli špatné dětství, že je špatná doba, že máme smůlu, že se s tím nedá nic dělat ... Dnes už se ví, že dá.

Poznáváš to?

Chceme žít příjemný život, tzn. mít ze sebe i ze života dobrý pocit, přitom si znovu a znovu vytváříme stres. Uvízly jsme v "dětských botičkách" a žijeme pak často opakovaně v emocionálních dramatech.

Tato životní dramata hodně souvisí s našim vnitřním nastavením, které si neseme tak dlouho, že už si je ani neuvědomujeme. Jenže oblivňují náš život.

Znáš ta emocionální dramata ve svém životě a ve svých vztazích také?

Nebo naopak jsi "bez emocí" a chybí ti vášeň a jakási "šťáva"?

Ale my můžeme žít jinak. Ve větší radosti a lehkosti. Uvolněně. Uvolnit své tělo, svou mysl, ochranné zdi kolem svého srdce. Uvolnit své vnitřní bloky. Uvědomit si a následně uvolnit své vnitřní vzorce.

A právě nová konstelační metoda LIP to umožňuje zajímavým způsobem a s mnoha aha efekty.

Na vlastní kůži jsem tuto vnitřní proměnu zažila. A řeknu ti, je to velmi osvobozující.

Jeden jasnovidec mě kdysi upozornil na to, že mám v sobě, ve svém těle, velké napětí. A já se divila. Neměla jsem pocit, že mám v sobě napětí. Teď už vím, že jsem měla. Teď už znám ten rozdíl. Tehdy jsem si toho nebyla vědomá.

Dnes už vím, že i úplně stejná věta nese jiné posleství, když je pronesena v uvolněnosti a když je pronesena v napětí. A můžeme si myslet: "Řekla jsem to ´správně´ a bez emocí."

Vyžaduje to vnitřní změnu. Současný životní vývoj nás k vnitřním změnám přímo nutí. Metoda LIP je nová integrační konstelační metoda, která vnitřní změnu umožňuje a s ní i velké vnitřní uvolnění.

Pomocí metody LIP dochází k vnitřní integraci, k propojení s naší krásnou vnitřní podstatou a k objevení našich osobních darů, které nás leckdy při této metodě až překvapí.

Naši rodiče a prarodiče neměli možnosti, které máme my dnes. My už je máme. A můžeme žít život na jiné úrovni vědomí. Na úrovni vědomí hojnosti.

Máme v sobě jedinečné dary a skutečnou nádhernou podstatu. Ale často jsme s ní ztratili kontakt. Metoda LIP umožňuje, abychom se s touto naší krásnou podstatou opět spojili.

Metoda LIP probouzí schopnost uvidět jakoukoli pravdu z úrovně srdce a s láskou pustit vzorce, které již nechceš žít. Uvolnit je. Uvolnit se.

Konstelační metoda LIP možňuje i bolestnou minulost transformovat v moudrost laskavě a jednoduše.

Pokud chceš uvolnit stres, napětí v těle, v mysli a ve svém srdci. Pokud chceš prohloubit svoji schopnost cítit, kdo ve skutečnosti jsi a kam tě život volá, přijď. Jsi vítaná.

Konstelační metoda LIP pomáhá uvidět, co se v nás skrývá pod povrchem laskavým způsobem bez emočních dramat.

Konstelační metoda LIP pracuje s přítomností (tvoříme), minulostí (nacházíme zdroje) i s budoucností (cesta duše). Vše je součástí naší životní cesty.

Umožňuje efektivně a přirozeně projít procesem vnitřní změny. Otevírá srdce. 

Poznáš, co je to dávat si bezpodmínečnou lásku. Nemusíš na sobě tvrdě pracovat, abys byla v životě šťastná. 

Potkáš se se ŽENOU, která je ukryta hluboko v tobě. Necháš ji projevit se v její plné kráse, síle a radosti. A necháš promluvit její hlubokou moudrost.

Seminář je pro ty ženy, které chtějí poznávat život i sebe nejen intelektuálně, ale i srdcem a svým tělem.

Právě v těle máme uložené programy, které jsme nasály jako houba z okolí a které nám již neslouží. Často nám brání, abychom žily svůj přirozený potenciál naplno.

Všechny máme co objevovat a poznávat, pokud se chceme dál přirozeně rozvíjet. Ne proto, že bychom ještě nebyly dost dobré. Nýbrž protože život sám je neustálý vývoj a proměna. A my jsme jeho součástí. 

Pokud v sobě cítíš ženskou zvídavost a máš chuť proměnit další části své životní zkušenosti v moudrost, přijď. Užijeme si to spolu v malém ženském kruhu žen.

S láskou Jarmila

Věnuj čas sama sobě, roztanči své tělo, poznávej sebe sama v hloubi své duše a užij si to naplno v malém kruhu žen. Dovol si rozkvést jako květina.
POZNEJ SEBE - zvýšíš své sebevědomí.
PŘIJMI SEBE a své proměny - poznáš, co je sebeláska. 
Semináře s tématem ŽIVOT V RADOSTI A LEHKOSTI.

Vytvořím vám bezpečný prostor, přidám vlastní koktejl ženských kvalit a šamanských technik. Včetně empatie. A v malém kruhu žen budu moci poskytnout také individuální podporu.

Toto setkání bude více než ženské sdílení. Pomocí jednoduchých technik se propojíš s prostorem své duše a najdeš odpovědi na otázky, které možná už dlouho hledáš.

Mám pro vás krásná cvičení, rituály a meditace, která potěší ženskou duši a harmonizují energetické čakry v těle. Využiješ nádherný čas pro zastavení se a uvědomění KDO JSI. Pojď si užít své láskyplné bytí za podpory malého kruhu žen. Pojď poznávat kdo jsi a otevřít se hojnosti a lásce. Pojď se dostat do své síly.
Sestup z hlavy do srdce a do těla. Žij v souladu MYSL + SRDCE + TĚLO = CELISTVOST.

Součástí semináře bude kromě tance, sdílení a praktických cvičení:

Dýchání do čaker je jednoduchá technika práce s energií. Je cestou k sobě samému, cestou do života, cestou k Bohu. Pomocí dechu a vědomě vedené pozornosti se rozproudí energie v těle, která má léčivé účinky, pozitivní dopad na energetická centra, podporuje vitalitu i ženské kvality a napojení na vyšší zdroj inspirace.                   

Systemické (rodinné) konstelace umožňují navázat kontakt  s různými aspekty naší psyché a tím přivést do vědomí nevědomé obsahy. Díky tomu můžeme nalézt své místo v životě, prožívat lepší vztahy nejen k sobě samým, ale i k druhým lidem. Vedou k lepšímu, vědomějšímu a plnějšímu životu. Vedou k většímu sebe-přijetí a sebejistotě.

Nejrůznější sebezkušenostní nástroje, jak měnit svoje vnitřní vzorce ....

Co vzít s sebou
Pohodlné oblečení, karimatku a deku, šátek na oči, přezuvky, něco na psaní, lahev na vodu, popř. talisman, nějakou mňamku na stůl hojnosti (ovoce, čokoláda, oříšky, vlastní „udělávku“ ap.). Vem i svoji kamarádku 🙂
Kdo jsem
Jako dlouholetá trenérka úspěchu a terapeutka podporuji ženy, aby objevovaly sebe sama, své přednosti a naplňovaly svůj život láskou i hojností. Absolvovala jsem nejrůznější odborné výcviky. Mám mnohaleté zkušenosti a propojuji různá učení a metody, které vedou k většímu sebe-uvědomí, sebevědomí ..............

Cena 1200 Kč                                       

POKUD VEZMEŠ KAMARÁDKU, KTERÁ TU JEŠTĚ NEBYLA, BUDETE OBĚ PLATIT  o 200 Kč méně.  (kapacita omezená, tak se raději přihlaš dříve a pokud se kamarádka přihlásí později, vrátím ti 200 Kč.)
Č.ú.pro zaplacení stejné jako minule nebo pošlu po přihlášení
Kontakt. Jarmila Šimáčková
Tel.č. 607627518, 
email: jl.siml@centrum.cz
Další celodenní semináře pro ženy: termín teprve upřesním
seminář pro ženy

Nový prostor pro krásné akce

Články z mého deníku najdeš v mém blogu. Stačí kliknout níže.

Konstelační integrační metoda LIP. Co skrýváme pod maskou? Kudy dál? Jak z bludného kruhu ven?  Jak rozeznat pravdu od lži, Odvaha vidět svá omezení a pustit je.

 

Další akce pro ženy

ŠAMANSKÉ RITUÁLY PRO ŽENY VE SLANÉM

Středy 1x za 14 dní        17.45 - 20.15 hodin

Součástí bude spontánní a prožitkový tanec.
Následovat bude speciální šamanská technika a zajímavé meditace.
Naučíš se správně klást otázky životu a získávat odpovědi na hluboké úrovni, ať už se to bude týkat zdraví, vztahů, hojnosti nebo tvého poslání.
Setkáš se se svojí hloubkou a postupně získáš větší a větší nadhled nad tím, co se v tvém životě odehrává.
To vše povede k většímu sebe-vědomí, Začneš tvořit svůj život více vědomě a v lásce. S

Příští šamanské rituály: pozor změna st 1.5., 15.5., 29.5., 12.6., 26.6.