Děkuji všem, kteří se podělili o své dojmy

Seminář pro ženy

"Absolvovala jsem poprvé víkendový seminář pro ženy.- "Žena úspěšná a milující" na doporučení své kamarádky. Paní Jarmila vytvořila na semináři úžasnou atmosféru pohody a důvěry. Velice profesionální a bezpodmínečný přístup ke každé z nás mi umožnil plně se věnovat sama sobě a odhalit v sobě skryté otázky a některé odpovědi. Seminář byl pro mě inspirativní a už teď vím, že můj život nebude nikdy stejný. Děkuji paní Jarmilce a všem účastnicím za báječně a o to více přínosně prožitý den. Alena J.

Seminář osobního rozvoje

"Jarmilo, moc se mi líbí, jak nám vytváříš bezpečný prostor k tomu se otevřít a poznat sama sebe. Líbí se mi, že mi pomáháš objevit nejenom moje silné stránky, přijmout slabé, že si s Tvojí pomocí můžu bourat svá přesvědčení, která mě brzdí ! Děkuji, že víc vnímám sama sebe :-)." Jindřiška T.

Individuální kunzultace

"Děkuji Jarmile. Poprvé cítím, že se mám skutečně ráda, a že to ve mně zůstalo. Jsem šťastná. Poprvé jsem dokázala vypnout mysl. Bylo to úžasné sebepřijetí. Konečně cítím ženskou i mužskou energii v sobě. Získala jsem i "pomůcky", které i nadále používám, když potřebuji." Martina M (květen2019)

Seminář pro ženy

"Seminář s názvem "Žena úspěšná a milující" s Jarmilou Šimáčkovou mě jistě obohatil. Z počátku jsem nevěděla, co očekávat, ale odnesla jsem si mnohé poznatky pro sebe (svou duši, vnitřní ženu, vnitřní dítě a všechny mé součásti). Konstelace, jako vždy odkryly, co je pod povrchem a ukázaly, kde se skrývá pravda.  Čas věnovaný našim utkvělým představám mi ukázal, že se lze na přesvědčení všeho druhu dívat i z úplně jiného úhlu pohledu a uvědomit i jejich občasnou nesmyslnost či naopak vnitřní práci sama na sobě  svých přesvědčení. Seminář byl moc fajn a nyní s odstupem času mohu zcela určitě říct, že pro mě byl velmi obohacující a nabyté poznatky mi byly nápomocny při rozhodování především v oblasti partnerské. S láskou a poděkováním, Nikol N. "

Seminář osobního rozvoje

"Milá Jarmilo, jsi opravdu úžasná žena se spoustou energie. Absolvovala jsem již pár tvých seminářů a každý mě posunul o krok dál. Vše, co na tvých seminářích získám, využiji jak v osobním životě, tak i ve svém podnikání. Moc se mi líbí, jak seminář vedeš interaktivně. Je skvělé, že se na jeho průběhu vlastně podílíme všichni a to je způsob, který mi vyhovuje. Jsi velkou inspirací pro druhé, ale i ty se od druhých dokážeš inspirovat. Předáváš nám skutečnou hodnotu. Někde jsem četla: "Netlač řeku, teče sama." Já si to úplně nemyslím. Občas je nutné řeku vyčistit. Díky, že mi pomáháš mou řeku čistit." Pavlína

Seminář pro ženy

"Drahá průvodkyně naším ženským světem :-), opět velké díky za další, skvěle připravený seminář! Tentokrát provokativní téma, "Mrcha v nás", mi dovolilo prozkoumat další komnaty uvnitř sebe sama a v bezpečném prostředí si vše prožít. Zůstal krásný pocit důvěry a ženského souznění, který jsme si v průběhu dne v naší skupince vytvořily a věřím, že si ho budeme hýčkat a šířit dál 🙂 ... "   S láskou Jana Kop.(XII.2018)

Seminář pro ženy

"Milá Jarmilko, patří Ti mé velké DÍKY... za minulý seminář i za všechny předchozí ... za to, jak nás vedeš k sobě samým, s láskou, porozuměním ... Je to vždy hluboké a transformující. Ať se i Tobě daří naplňovat tvé sny a vize a jsi nám nadále zářícím příkladem ***  S láskou Jana "

Individuální konzultace

"Zkušenost z pěti sezení. Paní Jarmila se vždy dopracuje k samotnému jádru. Pokaždé, když odcházím, se cítím, jak vyměněná a v klidu. Na závěr přidá paní Jarmila radu, jak má člověk se sebou pracovat a dál to záleží už na nás." Jarka Š (2019)

Individuální konzultace

"Vždy cítím od Jarmily porozumnění a pochopení. Jarmila mě s pochopením navádí k mé vlastní moudrosti a sebepřijetí. Když odcházím, cítím se skvěle, ve vnitřním klidu, plná příjemné energie. Cítím také sílu udělat další kroky a mohu se posouvat dál. Mám pocit vnitřní svobody. Od té doby, co chodím k Jarmile, se více otevírám v životě a více si věřím." Janča (2019)

"Ahoj Jarmilko, jen ti chci ještě poděkovat za středeční setkání... :-). Jsem vděčná, že k sobě mohu mít úctu :-)." Janča (2019)

Individuální konzultace

"Dnešní sezení mi přineslo rovnováhu, souznění a klid. Poznala jsem hlouběji svoji silnou i zranitelnou část. Překvapilo mě, že tyto části v sobě mám, jak jsou zvídavé, jaké kvality v sobě skrývají a že jsou schopné spolu spolupracovat. Pocit vnitřního boje a napětí zmizel. Cítím krásný klid." Jana (XII 2019)

On-line individuál. podpora

Jak mi jedna žena řekla: "I když obdobné metody sama používám, tak do takové osvobozující hloubky jako s tebou jsem se nedostala."

Nebo sdílení jiné ženy: " ...Byl to opravdu hezký proces, zůstal ve mě pocit klidu,  důvěry  v sebe sama a v život. ......... .... Cítím se jako motýl, který právě vylezl z kukly. Byla to hrozná fuška se z ty pevný kukly dostat ( dala jsem si záležet, když jsem ji vytvářela🐛 ), ale stálo to za to, ještě mám pomačkaný křídla a jsem znavena, ale vím, že mám létat...🦋🌸
Děkuji za vedení, ze kterého je cítit pochopení a velké zkušenosti  a za povzbuzující slova. 😇😁 " Olga a Marta v době korona viru.

Terapie "Cesta"

"Milá Jarmilo, chci ti poděkovat za obě terapie, které jsi se mnou v minulém roce dělala. Energie, které mě brzdily (nebo já brzdila je?) jsou vyčistěné. A tato skutečnost mi umožnila jít během aktuání hlubinné terapie rovnou do hloubky a řešit karmická zranění duše. Energie rodičů mi zde již byla vekou oporou. Napětí mezi mamkou a mnou je transformována v podporu. JAKÁ SÍLA SE Z TOHO STALA! Děkuji." Olga ze Švýcarska (duben 2021)

Individuální konzultace

On-line individuál. podpora

Terapie "Cesta"

"Milá Jarmilko. Chtěla jsem Ti z celého srdce poděkovat za další úžasné sezení. Během terapie jsi mi ukázala, jak se vrátit k životní síle a přirozenému ozdravení těla, za což jsem Ti vesmírně vděčná! Po mnoha letech se opět cítím plná síly a radosti. To ale není to nejhlavnější, co potřebuji sdílet. Přesah terapie totiž spatřuji hlavně v tom, že si teď dokážu přivolat tuto energii kdykoli, když je potřeba. .... Děkuji Ti za tyto objevy a ohromnou inspiraci, kterou nám přinášíš... "               Eva (XI 2021)