LÉČIVÁ SCHOPNOST LIDSKÉHO TĚLA JE NEUVĚŘITELNÁ.

léčivá energie

Léčivá schopnost lidského těla je neuvěřitelná. 

Vzala jsem si vnoučata a prožili jsme spolu sportovní odpoledne. Hráli jsme fotbal s Elinkou, Vilímkem a mým mužem Lubošem na naší zahradě. Moc jsme si to užili. Podcenila jsem ale obuv, z pohodlnosti si obula baleríny a zároveň se do hry vložila s opravdovým zápalem.

V jedné chvíli jsem ucítila náraz do pravé nohy a jakési křupnutí. „Á jééé, sport bude mít následky“, pomyslela jsem si a pokračovala jsem ve hře. Pak jsem ještě jednu hodinu hrála, následně odvedla děti domů, tam a zpět dalších 30 minut.

Večer jsem usedla k počítači a po chvíli nemohla vstát. Noha zatraceně bolela. Potom i napuchla a zmodrala. Laicky jsem si ji stáhla šátkem na krk a při každém potřebném pohybu se belhala. Večer jsem šla spát se zavázanou nohou.

Ale ještě před spaním jsem se rozhodla, že se spojím se svým tělem a s emocemi na toto zranění vázánými. Vzpomněla jsem si, že pár hodin před tímto bolestným fyzickým zraněním při fotbale jsme na sebe komunikačně a emočně „narazili“ s Lubošem. Cítila jsem duševní bolest, ale nevěděla, co s tím. Vytvořila jsem si tedy před spaním prostor a čas pro zpracování tématu a použila jsem pro mě známé techniky. Následně jsem usnula.

Ráno jsem se probudila a světe div se, noha nebolela, zmizel i otok a dokonce modré zbarvení po výronu. Ani modřiny se mi dříve takhle rychle nehojily. Samozřejmě vím, že k uzdravení přispěly i kvalitní přírodní doplňky a silná imunita. Ale bez emocionálního léčení by to takhle rychle neproběhlo !?!